Телефон
home  \  contact  \  sitemap  \  Укр  \  Рус

Фуганок JET JSJ-6HH

код: JSJ-6HH
фуганок JET JSJ-6HH
JET  фуговальный станок JET Powermatic PJ-1696_HH  фуговальный станок JET Powermatic PJ-1696_HH  фуговальный станок JET Powermatic PJ-1696_HH  фуговальный станок JET Powermatic PJ-1696_HH 
Оценка 4/5 Основана на 16 обзорах
цена:
 37 500 грн 
35 625 грн
Есть в наличии

гарантия

Доставка:
  • Доставка "день-в-день"
  • Доставка по Киеву 200 грн
  • Доставка по Украине компаниями грузоперевозчиками
  • Возможна оплата товара при получении
Оплата:
  • Наличный и безналичный расчет
  • Наложенный платеж
  • Оплата курьеру при полученииОписание JET JSJ-6HH

Основные особенности

JSJ-6 HH — настільний фуганок з чавунними столами, потужним півторакіловатним колекторним мотором і ножовим валом helical, що наділяє верстат безліччю переваг і кардинально покращує його робочі характеристики. На барабані встановлено 14 лез, розташованих у вигляді двох спіралей так, щоб зусилля зі зняттям стружки виникало рівномірно по всьому обороту. Внаслідок вібрації шум значно нижчий, ніж у стругальних із прямими довгими ножами.

Оскільки вал сегментний, різ відбувається не по всій ширині, а вузькими смужками, відповідно стружка утворюється дрібна, що не забиває відведення пилу. Значно рідше вириває деревину на свиливих ділянках.

Кромка сегментів, розташованих по спіралі, зроблена округленою (радіусною). Самі елементи виконані з твердого сплаву та мають чотири робочі сторони, що дозволяє тричі перевертати їх до заміни. До речі, заміна (поворот) виготовляються вибірково тільки для пошкоджених лез, що знижує витрати на експлуатацію. При оновленні не потрібне регулювання – ножі просто пригвинчуються до своїх місць.

Технологія helical набула широкого поширення у класі дорогого професійного обладнання, її застосування на компактному настільному фуганці унікальне. Для адаптації базової моделі JSJ-6 навіть довелося змінити конструкцію – барабан розташований не стаціонарно, а з можливістю регулювання по висоті, адже виступ ножів та висота приймального столу не регулюються. Крім того, було суттєво збільшено потужність двигуна. В іншому ці дві моделі схожі: мають чавунні столи і потужний чавунний упор з регулюванням нахилу і вбудовану систему стружковидалення з мішком-фільтром. Остання особливість є вкрай важливою для експлуатації в невеликих приміщеннях, де немає місця для компонентів повноцінної системи аспірації.

Завдяки настільному компонування, легкому колекторному мотору, чавунним столам та валу helical верстат JSJ-6 HH вдало (не на шкоду робочим параметрам) поєднує компактність та мобільність аматорських моделей з потужністю, якістю стругання та продуктивністю професійних фуганків
Задати питання

 

 ОСОБЛИВОСТІ:

    Стругальний вал helical
    Регулювання глибини стругання
    Регульований фугувальний упор
    Зсувна огорожа ножового валу
    Фугувальні столи з чавунного лиття
    Фугувальний упор із чавунного лиття

             КОМПЛЕКТАЦІЯ

    Комплект ножів (встановлений на валу)
    Фугувальний упор
    Огородження ножового валу
    Мішок для збирання стружки з адаптером для встановлення


Отзывы и обсуждения о фуганок JET JSJ-6HH

В нашем магазине вы можете купить JET JSJ-6HH с доставкой по Украине: Киев, Днепр, Харьков, Львов, Одесса, Полтава, Сумы, Тернополь, Ровно, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Винница, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Николаев, Ужгород, Херсон, Хмельницкий и другие города Украины.

Возможно Вам будут интересны модели:

Станки по металлу и дереву JET Украина. Киев | Карта сайта Jet | Оплата и доставка
© 2007-2024 Jet Tools Украина
Телефон:
44 599-7367