Телефон
home  \  contact  \  sitemap  \  Укр  \  Рус

Циркулярная пила JET Powermatic PM3000B

код: PM3000B
циркулярная пила JET Powermatic PM3000B
JET Powermatic  циркулярная пила JET Powermatic PM2000B  циркулярная пила JET Powermatic PM2000B  циркулярная пила JET Powermatic PM2000B 
Оценка 4/5 Основана на 4 обзорах
цена:
268 500 грн
Есть в наличии

гарантия

Доставка:
  • Доставка "день-в-день"
  • Доставка по Киеву бесплатно
  • Доставка по Украине компаниями грузоперевозчиками
  • Возможна оплата товара при получении
Оплата:
  • Наличный и безналичный расчет
  • Наложенный платеж
  • Оплата курьеру при полученииОписание JET Powermatic PM3000B

Основные особенности

КОМПЛЕКТАЦІЯ

    Пильний диск Z72
    Паралельний упор з напрямною
    Кутовий упор
    Розширювачі робочого столу зліва та справа
    Змінна вставка в пиляльний стіл з прорізом під диск

ОПЦІЯ:

    Вставка-розширювач столу справа 965x838 мм

ОСОБЛИВОСТІ:

    Можливість встановлення пазовного диска Dado
    Механізм блокування валу для полегшення заміни пильного диска
    Пильний модуль із чавунного лиття
    Регулювання положення ножа, що розклинює
    Знімний блокатор упору проти зворотного викиду заготовки
    Регулювання нахилу пильного диска
    Регулювання глибини пропилу
    Робочий стіл із чавунного лиття
    Знімний розширювач робочого столу з чавунного лиття зліва
    Знімні розширювачі робочого столу з чавунного лиття праворуч
    Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
    Рухливий кутовий упор з напрямною вздовж Т-подібного паза

PM3000B - промислова циркулярна пилка з потужним трифазним двигуном. Модель призначена для роботи дисками діаметром до 350 та посадкою 30 мм або пазовими фрезами Dado діаметром до 200 мм, шириною до 20,6 мм та дюймовою (25,4 мм) посадкою. Міцна та жорстка конструкція з пиляльним модулем та столом з чавуну забезпечує високу точність, відсутність вібрацій, простоту та стабільність налаштувань – риси, притаманні всьому обладнанню марки Powermatic та високо затребувані професіоналами.

У штатний комплект поставки входять дві чавунні секції розширення столу та 50-дюймові напрямні паралельного упору. Вони можуть бути основою для кріплення додаткової секції розширення робочої поверхні (придбається окремо). У центрі отвір, закритий змінною вставкою, через який зручно змінювати оснастку і проводити налаштування положення ножа, що розклинює. Він закріплений швидкозатискним фіксатором-затискачем, який спрацьовує при повороті ручки на 90 °. Кнопка блокування обертання шпинделя також доступна зверху. Частина диска, що виступає, прикрита прозорим кожухом з двома рухомими щитками і може бути дообладнана кігтьовим захистом від викиду заготовки.

Паралельний упор, стандартний для даного класу обладнання, - це міцна конструкція з бічними пластиковими накладками-слайдерами та ручкою фіксації. Якісно виготовлений ексцентриковий механізм у поєднанні з потужною напрямною великого перерізу забезпечує високу жорсткість установки та ідеальну паралельність різу. Залежно від того, з якого боку від диска встановлено упор, він зсувається на відстань до 355/1270 мм.

У поверхні столу зроблено два симетрично розташовані Т-подібні пази для ковзного транспортирного упору. Він обладнаний регульованою зсувною накладкою з алюмінієвого профілю та подвійною («тріскачкою» і гвинтовим затискачем) фіксацією кута.

З лівого боку верстата можна встановити рухомий стіл (опція арт. 1794860K-RU). Він має велику опорну поверхню, набрану з металевих профілів і три допоміжні ноги, що забезпечують жорсткість усієї конструкції.

Стіл укомплектований поворотним телескопічним упором заготовки, що має позиції з «жорсткою» фіксацією 15, 22.5, 30, 45, 50 та 90 градусів та кутову розмітку для налаштування проміжних. У положенні 90 градусів забезпечується довжина розпилювання 1041 мм (відстань від площини упору до переднього краю диска).

Ширина заготовки не лімітується і обмежена лише можливістю її стійкого розміщення на столі, при цьому опорою для дальнього краю виступає кронштейн-майданчик на кінці упору (висувається на відстань 2314 мм від диска).

Система аспірації забезпечує збирання тирси з двох сторін столу: знизу зі спеціального кожуха та зверху із простору між прозорими щитками захисту через проріз для диска.


Отзывы и обсуждения о циркулярная пила JET Powermatic PM3000B

В нашем магазине вы можете купить JET Powermatic PM3000B с доставкой по Украине: Киев, Днепр, Харьков, Львов, Одесса, Полтава, Сумы, Тернополь, Ровно, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Винница, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Николаев, Ужгород, Херсон, Хмельницкий и другие города Украины.

Возможно Вам будут интересны модели:

Станки по металлу и дереву JET Украина. Киев | Карта сайта Jet | Оплата и доставка
© 2007-2024 Jet Tools Украина
Телефон:
44 599-7367